Vagy inkább Dino.
Megmondom őszintén, fogalmam sincs hol tarthatok, de az biztos, hogy volt olyan, amikor napokig nem is írtam.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Megmondom őszintén, fogalmam sincs hol tarthatok, de az biztos, hogy volt olyan, amikor napokig nem is írtam.
De nekem úgy rémlik, hogy a szabálymódosítás előtt is elég sokat írtál, persze ezt te látod át jobban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status