"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PS4 játék: harmadik heti kérdések [hozzászólások]
Nyilván a döntőben nekem kb. 0,1% az esélyem, ezt pontosan tudom én is, ettől függetlenül a heti feladatokkal elég egyszerűen boldogulok, ezek teljesítéséhez nem kell PS előismeret. Akkor meg miért ne, meg eleve a koncepció is tetszik. Bár odaírtad a no offense-t, továbbra sem értem, ezzel az egésszel mi bajod van. A verseny mindenkinek szól, ráadásul 12 évnyi aktív Dome-fórumozás után pláne úgy érzem, hogy ott a helyem az oldal történetének eddigi legösszetettebb, legértékesebb nyereményjátékában. Függetlenül attól, hogy végül bejutok-e a döntőbe vagy sem.
Nem akartam senki lelkébe gázolni, elnézést, ha így történt volna.
De azért az ember ne csodálkozzon, ha nehezen boldogul egy balettversenyen, mert előtte nem foglalkozott vele soha.
(no offense!!!!)
De azért az ember ne csodálkozzon, ha nehezen boldogul egy balettversenyen, mert előtte nem foglalkozott vele soha.
(no offense!!!!)
"Plusz azert szerintem aki beszall ebbe a versenybe (20. Evfordulos PS) csak talalkozott mar PS1-gyel korabban."
Én pl. speciel nem és nem hinném, hogy csak azoknak lenne jogosultsága részt venni, akik igen. Ettől persze a végső kvíz tekintetében ezerszer nagyobb esélyetek van, de attól még semmivel sem kevesebb ember az, akinek kimaradt a konzolos múlt...
balays: Igen, a blogbejegyzés még nekem is hátravan, de a végére tartogattam, mert értelemszerűen csak az esetben akartam vesződni vele, ha látok esélyt a döntőbe jutásra.
De nekem úgy rémlik, hogy a szabálymódosítás előtt is elég sokat írtál, persze ezt te látod át jobban.
Én pl. speciel nem és nem hinném, hogy csak azoknak lenne jogosultsága részt venni, akik igen. Ettől persze a végső kvíz tekintetében ezerszer nagyobb esélyetek van, de attól még semmivel sem kevesebb ember az, akinek kimaradt a konzolos múlt...
balays: Igen, a blogbejegyzés még nekem is hátravan, de a végére tartogattam, mert értelemszerűen csak az esetben akartam vesződni vele, ha látok esélyt a döntőbe jutásra.
De nekem úgy rémlik, hogy a szabálymódosítás előtt is elég sokat írtál, persze ezt te látod át jobban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A rutint egy lentebbi kommentre ertettem, es ott jelezve volt a PS1es mult. De nem itelkezesbol irom.
Plusz azert szerintem aki beszall ebbe a versenybe (20. Evfordulos PS) csak talalkozott mar PS1-gyel korabban.
Plusz azert szerintem aki beszall ebbe a versenybe (20. Evfordulos PS) csak talalkozott mar PS1-gyel korabban.
Úgy értettem, hogy valaki nem találja meg a választ és emiatt esetleg tippelésre kényszerül. Persze így sem volt olyan húzós, csak a szokásos 1 perc helyett 5 perc keresést és a megfelelő forrást illetően némi gondolkodást igényelt.
Sztem a szókeresés sem olyan nehéz, megfelelő taktikával, nem a legvégére hagyva nem igényelt a betűk megtalálása túl sok plusz időt. A megfejtésre pedig vagy ráérez vki, vagy nem, nekem ezek szerint szerencsém volt egy jó megérzéssel.
balays: Én úgy látom, hogy elég aktívan kommenteltél a hírekhez, így sztem komoly esélyed van a törzstagoknak fenntartott helyet megcsípni. RAI*DEN valószínű bejut a 3. helyen, így a törzstagos hely totyak, közted és köztem fog eldőlni, bár megtippelni sem tudom, ki írt végül több hsz-t a megfelelő topicokba.
thri77: Rutin annak, akinek volt PS1-e.
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 
Sztem a szókeresés sem olyan nehéz, megfelelő taktikával, nem a legvégére hagyva nem igényelt a betűk megtalálása túl sok plusz időt. A megfejtésre pedig vagy ráérez vki, vagy nem, nekem ezek szerint szerencsém volt egy jó megérzéssel.
balays: Én úgy látom, hogy elég aktívan kommenteltél a hírekhez, így sztem komoly esélyed van a törzstagoknak fenntartott helyet megcsípni. RAI*DEN valószínű bejut a 3. helyen, így a törzstagos hely totyak, közted és köztem fog eldőlni, bár megtippelni sem tudom, ki írt végül több hsz-t a megfelelő topicokba.
thri77: Rutin annak, akinek volt PS1-e.
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Amíg nem élesben jönnek a kérdések, hanem van idő utánajárni, addig kevés az esély, hogy a kérdéses feladatokon elhasalhat valaki (persze mellé lehet lőni, asszem a 2. héten volt egy első olvasatra nem egyértelmű kérdés). A szókereső feladatnál már nagyobb az esély, talán az volt a legkomplexebb és legtöbb figyelmet igénylő feladat eddig.
Amúgy én örülök neki, hogy a 3. forduló kérdései picit nehezebbek voltak, az ideális az lenne, ha valamennyire megrostálódna a mezőny és nem a hsz-szám döntene a 4-be kerüléskor.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A "hírekből betűk" dolgot fejtette már meg valaki amúgy?
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
