
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PS4 játék: harmadik heti kérdések [hozzászólások]
Ne is mondd, a végén még azt is elfelejtem, miért is kezdtem el ide kommentelni. 

Ne vedd magadra, egy bizonyos kor felett az emberek hajlamosak megfeledkezni dolgokról. Ezt írjuk az idős kor számlájára
Amúgy a PSX-em már réges-rég óta nincs meg, és hiába akartam volna megnézni egy lemezt, nem tudtam volna, mert nincs már egy sem
Amúgy a PSX-em már réges-rég óta nincs meg, és hiába akartam volna megnézni egy lemezt, nem tudtam volna, mert nincs már egy sem

Én teljesen biztos voltam a válaszban, de azért leemeltem a polcról egy PS1-es játékot és megnéztem az alját, hogy tuti-e.
RAI*DEN: Mindig elfelejtem, milyen vén vagyok.
RAI*DEN: Mindig elfelejtem, milyen vén vagyok.

Ez viszont tényleg jó volt.
Amúgy tényleg megkavarodhatnak az emberben rendesen az emlékek, így egy ilyen kérdésnél az is lehet, hogy épp külsősként esélyesebb jól megválaszolni.
Amúgy tényleg megkavarodhatnak az emberben rendesen az emlékek, így egy ilyen kérdésnél az is lehet, hogy épp külsősként esélyesebb jól megválaszolni.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
"Most abból amit írtam nem sok mindent lehet kikövetkeztetni"
Dehogynem, hogy senki nem elég nagy PS fan a társaságból, hogy fejből vágja a választ.
(aztán nem ezen is megsértődni, viccelődöm csak)
Dehogynem, hogy senki nem elég nagy PS fan a társaságból, hogy fejből vágja a választ.
(aztán nem ezen is megsértődni, viccelődöm csak)
Eszem ágában sincs elárulni a megfejtést
. Most abból amit írtam nem sok mindent lehet kikövetkeztetni 
. Most abból amit írtam nem sok mindent lehet kikövetkeztetni 
Szerintem hagyjuk, mindissze leirtam az allaspontom es tartom is. A megfejtest meg el ne aruld, mert jon Dino es megint kapunk a fejunkre. 

Rutin, nem rutin, utána kellett néznem, mert nekem 2 szín is rémlett, és nem véletlenül. Csak kíváncsiságból megkérdeztem ma az ősPS-es ismerősömet viberen, hogy milyen színű volt az első PSX lemezek alja, és a válasza az volt, hogy nagyon sötét lila, de barátnője a sötétkékre esküszik, de az is lehet, hogy fekete. Most akkor mit mondjak? Annyira szerintem mégsem egyértelmű, meg én a PS2-vel kevertem hirtelenjében szín szempontjából.
A rutint egy lentebbi kommentre ertettem, es ott jelezve volt a PS1es mult. De nem itelkezesbol irom.
Plusz azert szerintem aki beszall ebbe a versenybe (20. Evfordulos PS) csak talalkozott mar PS1-gyel korabban.
Plusz azert szerintem aki beszall ebbe a versenybe (20. Evfordulos PS) csak talalkozott mar PS1-gyel korabban.
Úgy értettem, hogy valaki nem találja meg a választ és emiatt esetleg tippelésre kényszerül. Persze így sem volt olyan húzós, csak a szokásos 1 perc helyett 5 perc keresést és a megfelelő forrást illetően némi gondolkodást igényelt.
Sztem a szókeresés sem olyan nehéz, megfelelő taktikával, nem a legvégére hagyva nem igényelt a betűk megtalálása túl sok plusz időt. A megfejtésre pedig vagy ráérez vki, vagy nem, nekem ezek szerint szerencsém volt egy jó megérzéssel.
balays: Én úgy látom, hogy elég aktívan kommenteltél a hírekhez, így sztem komoly esélyed van a törzstagoknak fenntartott helyet megcsípni. RAI*DEN valószínű bejut a 3. helyen, így a törzstagos hely totyak, közted és köztem fog eldőlni, bár megtippelni sem tudom, ki írt végül több hsz-t a megfelelő topicokba.
thri77: Rutin annak, akinek volt PS1-e.
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 
Sztem a szókeresés sem olyan nehéz, megfelelő taktikával, nem a legvégére hagyva nem igényelt a betűk megtalálása túl sok plusz időt. A megfejtésre pedig vagy ráérez vki, vagy nem, nekem ezek szerint szerencsém volt egy jó megérzéssel.
balays: Én úgy látom, hogy elég aktívan kommenteltél a hírekhez, így sztem komoly esélyed van a törzstagoknak fenntartott helyet megcsípni. RAI*DEN valószínű bejut a 3. helyen, így a törzstagos hely totyak, közted és köztem fog eldőlni, bár megtippelni sem tudom, ki írt végül több hsz-t a megfelelő topicokba.
thri77: Rutin annak, akinek volt PS1-e.
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
