Mondjuk en nem mielott vad erne. Tenyleg ez volt a legkemenyebb kerdes, de aki keres az talal.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PS4 játék: harmadik heti kérdések [hozzászólások]
Miert, ha valaki konzolboltos volt akkoriban?
Mondjuk en nem mielott vad erne. Tenyleg ez volt a legkemenyebb kerdes, de aki keres az talal.
Mondjuk en nem mielott vad erne. Tenyleg ez volt a legkemenyebb kerdes, de aki keres az talal.Gyakorlatilag sztem ez volt az egyetlen hozzáférhető forrás az árat tekintve. Máshol én is csak a leárazásokra akadtam rá, de azokban a cikkekben sehol sem szerepelt az eredeti ajánlott ár. 

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Persze, 1 hétnek elegendőnek kell lennie ezekre, meg a többire is, bár pl az általad említett szókirakósra több idő jutott. Kellett hozzá a jó megérzés, hogy az ember rájöhessen. Amúgy a legtöbb kérdés és feladat a témát illetően viszonylag könnyen megoldható volt. Ha tippelnem kéne, szerintem az említett kérdésen fognak a legtöbben elbukni, mert utána érdeklődés után is több árat mondtak nekem, amik jók lehettek volna, de aztán sikerült találnom egy rendes forrást ami megoldotta ezt a gondomat.
Max. hsz-levonás járna érte, de azt hiszem az 597 leveleddel nincs mitől félned.
Ha a 10 pontot begyűjtöd, SolidSnake mellett biztos résztvevője vagy a döntőnek. 3 nap alatt már nem fog senki sem párszáz kommentet összeharácsolni.
RAI*DEN: Azért tegyük hozzá, hogy 1 hét áll rendelkezésre, a szókirakóshoz pedig még több idő volt. Ez sztem bőven elegendő ahhoz, hogy vki megfejtse őket. Rövidebb határidővel lettek volna izgalmasak ezek.
Ha a 10 pontot begyűjtöd, SolidSnake mellett biztos résztvevője vagy a döntőnek. 3 nap alatt már nem fog senki sem párszáz kommentet összeharácsolni.
RAI*DEN: Azért tegyük hozzá, hogy 1 hét áll rendelkezésre, a szókirakóshoz pedig még több idő volt. Ez sztem bőven elegendő ahhoz, hogy vki megfejtse őket. Rövidebb határidővel lettek volna izgalmasak ezek.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Meg siman elfelejthetek elmenni ha netan bejutok. Vagy ki is zarhatnak, mert mar megint offolunk.
szoval gyorsan be is fejezem.
szoval gyorsan be is fejezem.Már késő lenne azt írnom, hogy nincs ilyen szerencséje a nyereményjáték résztvevőinek 

Ne is mondd, a végén még azt is elfelejtem, miért is kezdtem el ide kommentelni. 

Ne vedd magadra, egy bizonyos kor felett az emberek hajlamosak megfeledkezni dolgokról. Ezt írjuk az idős kor számlájára
Amúgy a PSX-em már réges-rég óta nincs meg, és hiába akartam volna megnézni egy lemezt, nem tudtam volna, mert nincs már egy sem
Amúgy a PSX-em már réges-rég óta nincs meg, és hiába akartam volna megnézni egy lemezt, nem tudtam volna, mert nincs már egy sem

Én teljesen biztos voltam a válaszban, de azért leemeltem a polcról egy PS1-es játékot és megnéztem az alját, hogy tuti-e.
RAI*DEN: Mindig elfelejtem, milyen vén vagyok.
RAI*DEN: Mindig elfelejtem, milyen vén vagyok.

Ez viszont tényleg jó volt.
Amúgy tényleg megkavarodhatnak az emberben rendesen az emlékek, így egy ilyen kérdésnél az is lehet, hogy épp külsősként esélyesebb jól megválaszolni.
Amúgy tényleg megkavarodhatnak az emberben rendesen az emlékek, így egy ilyen kérdésnél az is lehet, hogy épp külsősként esélyesebb jól megválaszolni.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
