Ha csak persze nem vmi adatbázisban kereste vissza, de ha ex-konzolboltos, akkor gondolom nincs már hozzáférése. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ha csak persze nem vmi adatbázisban kereste vissza, de ha ex-konzolboltos, akkor gondolom nincs már hozzáférése. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Mondjuk en nem mielott vad erne. Tenyleg ez volt a legkemenyebb kerdes, de aki keres az talal.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ha a 10 pontot begyűjtöd, SolidSnake mellett biztos résztvevője vagy a döntőnek. 3 nap alatt már nem fog senki sem párszáz kommentet összeharácsolni.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
szoval gyorsan be is fejezem.

