28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Márciusban jön a Sid Meier's Starships [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

ivanova36
ivanova36 [1321]
Az Engineer-t tévesen írtam, helyesen Supremacy a játékban.

Még annyi kiegészítés hozzá hogy az irányzatoknál is van eltérés, de nem igazán számottevő.
Tegnap ismét lenyomtam egy meccset, 3 óra alatt 6 moderate vagyis kb normál AI ellen Harmony irányzattal. Nem volt rossz, de a végére eléggé agyaggalamb lövészet hangulata volt, a fejlett hajóimnak köszönhetően. Ettől függetlenül ma majd ismét nekiesek másik irányzattal.

Vissza

Fórumszabályzat