28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Early Accessbe került az Asteroids: Outpost [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

jeszkar
jeszkar [129]
Nyilván az Atari is egy kis indie cég, amelynek early accessbe kell kiadnia játékát. Most komolyan, az indie early access játékoknak is csak az egyharmada készűl el, most már a nagy kiadók is elfogják ezt játszani.

Vissza

Fórumszabályzat