28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
A T720-as kameráján az objektívot lehet forgatni. Ha megnézed a képen a jobb oldalon lévő kis hengeres rész(amin a lencse is van) tengely irányban forgatható 180 fokban. Ez azt jelenti, hogy a telefonhoz képest előre v. hátra(és a köztes állapotokban) tudsz vele fényképezni

A 7650-es ped így így néz ki.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

FOxygene
FOxygene [3275]
Asszed én nem?

Csak a Motorola T720i -nél ha jól látom aképeken a kamer a fényképező síkjával merőlegesen néz.
Kiülsz a szélső ülésre és leengeded a kezedet a szék mellé,felfelé az objektívvel,
jön a célszemély csak rá kell érezni a szögre
,Az meg ha szembe ül veled már kicsit macerásabb de megoldható ,benyúlsz a lábadnál lévő táskába és éppenhogy kikukkantod a gépet aztán repül a kismadár..
melyik az a 7650-es?Az a gyönyörűen ívelt Nokia(130e?),mekkora a képeryője,hány db színárnyalatot jelenít meg?

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat