28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield: Hardline



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Én még mindig a pc-s "Tessék"-re (#24) 'várok'.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

joel-t
joel-t [379]
Multival kapcsolatban kérdezhetek? Hogy kell rpg-t szerezni pl.? Megveszem a kocsihoz (Sedan) és...

www.bako.mlap.hu

ufodani
ufodani [17764]
Ja jó. Akkor hagyjuk.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Dendy
Dendy [118]
Ezt nem értem !

Fisher

ufodani
ufodani [17764]
Mire vársz. Régen megjelent már.

Jaa, h más kell neked. Tessék.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Dendy
Dendy [118]
Hát na...mit mondjak ? Nekem személy szerint semmi gondom nem volt a BF-3-mal sőt meg is van eredetiben De a BF-4 na az már nekem egy nagy ótvar volt Az első küldetés az nagyon ütött de aztán már nagyon egyhangú lett a játék ! Ezért meg sem vettem ! De nagyon sokat várok a Hardline-tól. 1-Legyen Optimalizálva,2-Legyen szép Grafikája,3-És legyen élvezetes is

Fisher

Vissza

Fórumszabályzat