28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jövő héten jön a Game of Thrones - Episode 4: Sons of Winter [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Csak jönne már!

Azt hittem, hogy a sorozat beindulása miatt késik és direkt megvárják amíg lemegy az évad. De ezek szerint csak simán késtek...

Vissza

Fórumszabályzat