28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jövő héten jön a Game of Thrones - Episode 4: Sons of Winter [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Naná, hogy nem a szülinapomon jelenik meg az új epizód, hanem a házassági évfordulón. Szerintetek...? Grrrr

Vissza

Fórumszabályzat