Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Uncharted 4: A Thief?s End E3 képek [hozzászólások]
Szerintem az első rész nem csak látvány, hanem játékmenet szempontjából is megkopott mára, persze nem annyira, hogy ne lehetne élvezni. De például a hajóroncsos résztől már akkor is kivert a víz, amikor először játszottam vele, ritka idegesítő az egész. A folytatásokból már nem tudnék felidézni ilyet (annál több emlékezetes részt), ami nem is csoda, hiszen időközben a Naughty Dog egyre jobban belejött a stílusba. Azt pedig, hogy még nem értek a csúcsra, valószínűsítik a negyedik rész eddig bemutatott jelenetei, legfőképpen az E3-as trailer. Igazi adrenalinbomba, még nézve is.
Ezzel szerintem mind így vagyunk.
De ha csak annyira lesz jó remaster, mint a The Last of Us volt, akkor nagyon rosszul nem járhatunk. Ráadásul én már nagyon régen nem vettem elő az első három részt, így csak nagy vonalakban emlékszem rájuk. Akkor is jól szórakoznék velük, ha PS3-ra venném elő őket újra, így meg, hogy talán egy árnyalattal még szebbek lesznek (szerintem még mai szemmel sem csúnya egyik rész sem, talán max az első egy picit kopottas), csak nyerünk.
De ha csak annyira lesz jó remaster, mint a The Last of Us volt, akkor nagyon rosszul nem járhatunk. Ráadásul én már nagyon régen nem vettem elő az első három részt, így csak nagy vonalakban emlékszem rájuk. Akkor is jól szórakoznék velük, ha PS3-ra venném elő őket újra, így meg, hogy talán egy árnyalattal még szebbek lesznek (szerintem még mai szemmel sem csúnya egyik rész sem, talán max az első egy picit kopottas), csak nyerünk.

Szerintem én is félrerakom az elveimet (egyetlen remastered kiadás sem járt még a gépemben), úgyis régóta tervezem már az újrajátszást. Annak viszont azért jobban örülnék, ha már nem lenne rá idő a negyedik részig.
Előtte még a biztonság kedvéért újra végigpörgetem az első három részt PS4-en! 

Gyönyörűen fest. Elena is wow.
Nagyon várom már, és egyben nagyon reménykedem, hogy nem sütik el a "testvérem átáll a másik oldalra, és ő lesz a fő boss" sablont, mert az kapásból -1 pontot fog nálam érni a végén.
Valamint abban is reménykedem, hogy a 3. részben feldobott, és azóta is valahol a levegőben repkedő "Nathan Drake...de valójában nem is ez az igazi neve, jól mondom?" szálat is kifejtik illetve megmagyarázzák. Idegesít, hogy nem kezdtek ezzel semmit. 
Nagyon várom már, és egyben nagyon reménykedem, hogy nem sütik el a "testvérem átáll a másik oldalra, és ő lesz a fő boss" sablont, mert az kapásból -1 pontot fog nálam érni a végén.
Valamint abban is reménykedem, hogy a 3. részben feldobott, és azóta is valahol a levegőben repkedő "Nathan Drake...de valójában nem is ez az igazi neve, jól mondom?" szálat is kifejtik illetve megmagyarázzák. Idegesít, hogy nem kezdtek ezzel semmit. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
