28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge Catalyst



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Látom, én néztem be, az előző részben is így látszódott.

Most kipróbáltam a Dying Light-ot, abban is határozottan tetszik az ugribugri.
Így ha abból indulok ki, hogy egy olyan játékban mit alkottak a készítők, akkor egy kifejezetten erre épülő cím esetében még többet ki lehet hozni. Ezért kezdtem el nagyon várni a játékot, hirtelen "most wanted" lett.
Steelbookkal vagy anélkül, mindenképpen első napi vétel lesz.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

subject17
subject17 [7046]
Ott van az most is, az elején látszik. Gondolom amikor nem, akkor feljebb van a kamera.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

GustyX
GustyX [7048]
Állati kurva jó lesz!!!!

Okay, ez is trendi lesz az open worldjével, de bízom benne, hogy megmaradnak a speedrunok (trialok, challengek).

Meg én hiányolom Faith kezét futás közben. Az első részben emlékeim szerint mindig ott volt.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Peace
Peace [28897]
Állat lesz, imádtam az első részt!
davkar9
davkar9 [11521]
Gameplay demó

Csini!

Megjelenés 2016. február 25.

Vissza

Fórumszabályzat