.
Most kipróbáltam a Dying Light-ot, abban is határozottan tetszik az ugribugri.
Így ha abból indulok ki, hogy egy olyan játékban mit alkottak a készítők, akkor egy kifejezetten erre épülő cím esetében még többet ki lehet hozni. Ezért kezdtem el nagyon várni a játékot, hirtelen "most wanted" lett.
Steelbookkal vagy anélkül, mindenképpen első napi vétel lesz.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

