28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Diszkvali Fika
Diszkvali Fika [13]
Ja, okok Én se lennék jó újságíró, mert ezt én is hibásan írtam volna
szbszig
szbszig [33649]
Ha belinkelem a mostani változatot, akkor, gondolom, látszik.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Diszkvali Fika
Diszkvali Fika [13]
Ezzel konkrétan mi a baj?
szbszig
szbszig [33649]
Csak egy főcím tegnap este az Indexről...

Mondjuk legalább mostanra kijavították.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

gregmerch
gregmerch [3766]
Amikor egy roppant színvonalas gémer blogon a következő szalagcímet olvasom, hogy: "Két Zelda játék is érkezik márciusban", ami alatt a következő, figyelemfelkeltőnek szánt magyarázat látható: "A márciusi megjelenés listán a Wind Waker HD kiadása mellett a Hyule Warriors Legends is szerepel.", akkor nagyjából az agyvérzés kerülget...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Vissza

Fórumszabályzat