Az utóbbi időkben az esetek 90%-ában terepen megyek, ami pluszban ad az amúgy is bénácska km időmhöz (5,5-6 min/km). A mai viszont sok komponenses volt, mint írtam is: az alatt is ment a számláló, mikor a tónál készítettem pár kéet és amíg beszélgettem a tulajjal. ott elment legalább negyed óra. Azt vond le, és akkor már nem is olyan szar... szerintem.
szerk: az "ennyire dagadt" vagy meg ugye relatív.

75-78kg vagyok a 176cm-hez.