28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Az utóbbi időkben az esetek 90%-ában terepen megyek, ami pluszban ad az amúgy is bénácska km időmhöz (5,5-6 min/km). A mai viszont sok komponenses volt, mint írtam is: az alatt is ment a számláló, mikor a tónál készítettem pár kéet és amíg beszélgettem a tulajjal. ott elment legalább negyed óra. Azt vond le, és akkor már nem is olyan szar... szerintem.

szerk: az "ennyire dagadt" vagy meg ugye relatív. 75-78kg vagyok a 176cm-hez.
LordMatteo
LordMatteo [29426]
A csípőd fáj futás közben? Plusz súllyal futsz, vagy ennyire dagadt vagy, és csak a képeiden nem látszik?

Vagy valamit nagyon egészségtelenül csinálsz.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Gobiakos
Gobiakos [13332]
15.53km - 1:34:49
A végére már nem kicsit sajgott a csípőm, na!

Vissza

Fórumszabályzat