A futás milyensége semmiben nem tér el a normáltól nálam sem, tudom, hogy hogyan kell futni, na.
Csak szimplán elfáradtam benne, és ezt főként combtőnél és csípő környéken éreztem.Fórum » Nem számítástechnikai témák
Csak szimplán elfáradtam benne, és ezt főként combtőnél és csípő környéken éreztem.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
