28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Bakter, nem is néztem, hogy az előzőre ment a reakció.
A futás milyensége semmiben nem tér el a normáltól nálam sem, tudom, hogy hogyan kell futni, na. Csak szimplán elfáradtam benne, és ezt főként combtőnél és csípő környéken éreztem.
LordMatteo
LordMatteo [29426]
A csípőd fáj futás közben? Plusz súllyal futsz, vagy ennyire dagadt vagy, és csak a képeiden nem látszik?

Vagy valamit nagyon egészségtelenül csinálsz.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Gobiakos
Gobiakos [13332]
15.53km - 1:34:49
A végére már nem kicsit sajgott a csípőm, na!

Vissza

Fórumszabályzat