A csípő ésvagy combtő fájdalom viszont nem egészséges a futásnál. Az alsóháti izmok gyengeségére utal, hogy csípőből próbálsz ellentartani (kifózis), ez viszont hosszútávon krónikus fájdalmakat eredményezhet. Nem vagyok orvos továbbra sem, de egy maratonnak nem mernék így nekiindulni, ennek utánajárnék mindenképp, minél hamarabb!
A plusz súly/nagy súlyfelesleget ezért kérdeztem, mert ott jellemző ez. Az egyik legnagyobb butaság amit tudnak csinálni sokan, hogy iszonyatos súlyfelesleggel elmennek futni, kinyírja a térdeket, a csípőt, mindent, ami mozog.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Csak szimplán elfáradtam benne, és ezt főként combtőnél és csípő környéken éreztem.