A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Testedzés
A bemelegítés szintén nem ördögtől való dolog ám. Az ízületeidet baromi hamar tönkrevághatod, ha nincs kellő bemelegítés (egy lazább edzésnél min. 5 perc testrészenként). Időpazarlásnak tűnik, de időt vásárolsz vele magadnak hosszútávon.
Ja, rosszul írtam, az "előtte" azt jelentette, hogy a megelőző futások után, szóval a "lesérülésem" előtt. Megmaradt a tesiórás rutin, hogy mindig futással kezdünk, szóval előtte max lerázni szoktam a lábamat. 

0 infó alapján kiajánlani a futást mint fogyáshoz vezető módszert, az nagyon rossz dolog, hovatovább gonosz is, mert 2 hónap alatt tönkreteszed a bokáját és a térdét. a fogyókúrát meg általában követi a hízókúra minden embernél. a diéta viszont életmódot jelent.
a broscience a legfőbb oka annak, hogy az emberek abbahagyják a sportot, szóval óvatosan
Évi 30 kg nem tarthatatlan egy _túlsúlyos_ embernek, de az évből már csak fél év van hátra. Öt hónap alatt ez nagyon egyénfüggő, hogy sok vagy kevés, vagy épp jó.
Az alapgyakorlatok, amiket Mekklén írt, teljesen jók, én a hidat hozzácsapnám még, mert nagyon szépen nyitja a vállakat, ami egy férfiembernek nem rossz dolog, mellé pedig iszonyatosan jól ellensúlyozza a sok ülést, és egészséges a hátnak is, cserébe viszont nem egy agysebészi gyakorlat.
quervo: edzés előtt nyújtasz? nem csodálom, ha nem jó valami.
az izmokra gondolj úgy, mint a gumira. ha hidegen elkezded nyújtani, elszakad. ha melegen próbálod, nem szakad ugyanakkora távon. ennél egyszerűbben nem tudom a nyújtást elmagyarázni... persze testépítőknél van, amikor előnyújtást alkalmaznak, hogy lefárasszák a segédizmokat, de ez baromi sérülésveszélyes is.
a broscience a legfőbb oka annak, hogy az emberek abbahagyják a sportot, szóval óvatosan
Évi 30 kg nem tarthatatlan egy _túlsúlyos_ embernek, de az évből már csak fél év van hátra. Öt hónap alatt ez nagyon egyénfüggő, hogy sok vagy kevés, vagy épp jó.
Az alapgyakorlatok, amiket Mekklén írt, teljesen jók, én a hidat hozzácsapnám még, mert nagyon szépen nyitja a vállakat, ami egy férfiembernek nem rossz dolog, mellé pedig iszonyatosan jól ellensúlyozza a sok ülést, és egészséges a hátnak is, cserébe viszont nem egy agysebészi gyakorlat.
quervo: edzés előtt nyújtasz? nem csodálom, ha nem jó valami.
az izmokra gondolj úgy, mint a gumira. ha hidegen elkezded nyújtani, elszakad. ha melegen próbálod, nem szakad ugyanakkora távon. ennél egyszerűbben nem tudom a nyújtást elmagyarázni... persze testépítőknél van, amikor előnyújtást alkalmaznak, hogy lefárasszák a segédizmokat, de ez baromi sérülésveszélyes is.A kibaszás társas játék, sose feledd.
Eat less, run more

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Totális edzéstermi szűzként tudtok javasolni fővárosban kulturált termet, ahol nincs tömeg, és nem dívik a kezdők baszogatása? Erzsébeten lakom, 10 percre a Fitness 2000-től, ami ideális választásnak tűnik, de hátha van valami olyan, ami árban is jobban megéri. A belvárosban dolgozom, szóval idebent is jó lehet valami.
Ehhez kapcsolódóan fogyáshoz érdemes valamilyen órára beiratkozni? Egyelőre izomfejlesztésről nincs szó, simán csak el kéne tüntetni 15 kilót valahogy
Ehhez kapcsolódóan fogyáshoz érdemes valamilyen órára beiratkozni? Egyelőre izomfejlesztésről nincs szó, simán csak el kéne tüntetni 15 kilót valahogy

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
