28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Kösz, tényleg fasza volt.
Ha ilyen tempóban megy tovább a fejlődés Mo-on a Spartan kapcsán, akkor jövőre már lesz Beast is a naptárban., higgy nekem.

A Tokajra meg edzz keményen, állítólag az sem lesz piskóta.
kopé
kopé [38449]
Nem semmi! Láttam FBon is, hatalmas gratula! Szívesen néznék én is egy beast-et, kár h kicsiny országunkban nincs.

Na nem baj, ma legalább regeltem Tokajra!
Gobiakos
Gobiakos [13332]
Spartan Race Beast a tegnapi nappal kipipálva. A versenyt ezúttal a lengyel Krynica-ban rendezték. 22,5km 1580m-es szinkülönbséggel. Fincsi volt, na!

Vissza

Fórumszabályzat