A férfiak és nők összeeresztése ponthogy a diszkriminációt teljesítené meg. Az olimpia topicjában éppen én vetettem fel ezt a kérdést és vitattuk meg, hogy egyszerűen fizikai, evolúciós okokból annyira nem összevethető a férfi és női teljesítmény, hogy pl. úszásban a férfi és női világcsúcsok között 400 méteren már 20 másodperc (!) különbség van. Egy koedukált mezőnyben a nők ki se jutnának az olimpiára az ilyen sportágakban. Igen, még Katinka sem, az említett 30. helyen végző úszónk is gyorsabb lenne nála (természetesen a 30. hely nem szégyen, sőt, óriási teljesítmény a világ 30. legjobb úszójának lenni adott úszásnemben, szóval csak példaként írtam).
Puzsért pedig összességében én is bírom, jóllehet, sokszor nem értek egyet vele, pl. a mostani videojával sem, vagy anno A sötét lovagról mondott elhíresült szösszeneteivel, amik már egyenesen nevetségesek voltak és totálisan beégette magát vele. Ugyanakkor a legtöbbször egyetértek vele, a Csillag születik zsűrijében pl. imádtam, minden egyes szavával egyetértettem, ugyanaz volt a véleményem a versenyzőkről. Akiket leszólt, tényleg nem volt ott keresnivalójuk, az a pár ember / csapat pedig, akiket pedig elismert, én is őket találtam egyedül tehetségesnek. Természetesen nem ők nyertek, mert a magyar embernek népmesehős kell minden esetben...
Emellett Puzsér természetesen nem teljesen 100-as, hiszen minden esetben túlreagálja a dolgokat és iszonyatosan felhúzza magát jelentéktelen történéseken is, de pont ezt szeretjük benne, ettől egyedi a stílusa és ami nagyon fontos, hogy ez természetesen jön belőle - ahogy ti is írtátok. Hajdú Pétert pl. én sem tartom semmire, egyetértek Puzsérral a véleményét illetően, ugyanakkor ezt az egész történetet borzasztó módon felfújta és már komédiába csapott át a dolog, tipikus vihar a biliben eset volt.
Azt pedig nem értem, miért az olimpikonokat találta most pont meg, amikor ők tényleg letettek valamit az asztalra és óriási, emberfeletti, elképesztő lemondásokkal járó munka áll a teljesítményük mögött. Nem hiszem, hogy éppen a részükre kifizetett milliókkal herdálná el az állam az adófizetők pénzét. Ezerszer jobban nekimehetett volna a teljesen értelmetlen stadionépítési láznak, vagy a teljes mértékben szakmaiatlan "munkát" végző, agyonpénzelt labdarúgó akadémiáknak, de a sporttól elszakadva sokkal inkább érzem az adófizetők elherdált pénzének a mostani plakátkampányt és felesleges népszavazást, a "nemzeti konzultációkat", az MNB alapítványait és ingatlanvásárlásait, a politikusok és a hozzájuk közel álló emberek hihetetlen mértékű meggazdagodását, Vajna és a tv2 közpénzből való irdatlan mértékű felhízlalását, az 5. kerületi ingatlanmutyikat, vagy éppen a külföldi befektetők elüldözése miatt elveszített rengeteg beáramló pénzt, illetve a kiszámíthatatlan gazdaságpolitika miatti kamatfelárunkat az államadósságra vonatkozóan.
Szóval: Miért pont az olimpikonoknak ment neki és nem a fent felsorolt esetek bármelyikének?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"