28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolokra is megjelent a Mount & Blade: Warband [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Artyom
Artyom [213]
Nagyon nagyon sokat játszottam vele, évtized egyik legjobb játékkoncepciója ami benne van, nagyon várom a 2. részét.

Vissza

Fórumszabályzat