28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ez egy igazi epic fail lett megint az Indextől.

"Az idei bontásról egy pécsi középiskolás diák (kinek nevét rejtélyes okból sehol sem említik) csinált egy elképesztően klassz videót."

Végül is csak magát a másfél perces videót kellett volna végignézni, ott van a végén:

"shot and edited by Imre Csaba"

A videó viszont tényleg jó, már csak ezért is mertem linkelni.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat