"Az idei bontásról egy pécsi középiskolás diák (kinek nevét rejtélyes okból sehol sem említik) csinált egy elképesztően klassz videót."
Végül is csak magát a másfél perces videót kellett volna végignézni, ott van a végén:
"shot and edited by Imre Csaba"
A videó viszont tényleg jó, már csak ezért is mertem linkelni.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.