28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #8 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Még nem néztem meg a teljes videot, csak a legvégét, mert kíváncsi voltam, te mennyi időt szórakoztál el azzal, hogy Aikoról állandóan lehullott a lepel. Én be is írtam ekkor a játék topicjába, hogy szerintem bugos, de végül rájöttem, hogy azzal lelepleződöm le, ha érintem a szamuráj hulláját. vagy a bokrot. Neked mákod volt, mert másodszorra véletlenül pont úgy sétáltál, nálam viszont olyan hülyén esett össze a szamuráj, hogy csak egy minimális rés maradt a hullája és a bokor között, kb. 10 sikertelen kísérlet után ötlött fel, hogy mi van, ha emiatt lepleződöm le és ekkor próbáltam meg átmenni ezen a résen, ami sikerre is vezetett.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat