28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Év játéka 2016. [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

stero
stero [772]
Örülök a végeredménynek bár furcsálom, hogy az overwatch csak ilyen helyen végzett. Zseniális játék lett. Battlefield 1 viszont nem lehet kérdés, over the top game. Túlságosan is jobb minden másnál fps kategóriában, de még egyéb kategóriákban is nagyon erős. Ilyen minőségi FPS játék (pláne, hogy a kampány is szuper lett ezúttal) ritkán készül. A zenék meg a zenékhez komponált jelenetek .. nos hát csak az nem tudja miről beszélek aki nem nyomta végig a kampányt vagy nem nézett róla videót. Álleejtős, könnycseppmorzsolós.

Az a zene ..
https://www.youtube.com/watch?v=ZCzVFg6uJZA

Vissza

Fórumszabályzat