28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #10 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Itt ugyanígy voltam én is. Észre is vettem, hogy akkor simán ki lehetne nyírni, de nem úgy helyezkedtem én sem Mugennel, így gondoltam, majd később levadászom. Aztán amikor szemebsültem vele, hogy a két straw hat látóterében már ez hatalmas szívás, nem volt olyan quicksave-em, amire visszamehettem volna. Végül Mugen pisztolyával lőttem le. Azzal ugyanis sokkal gyorsabb az elhalálozás, mintha lekaszabolom. Pont ennyi idő elég volt arra, hogy a két straw hat ne észlelje a gyilkosságot. (Arra már nem emlékszem, kellett-e kő is, hogy eltereljem a figyelmüket.)

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
A videóban legelőször feltűnő szamurájjal meg az őt szemből figyelő szalmakalaposokkal én is megszenvedtem. Sőt, én ott is hagytam őket, inkább megkerültem mindet, és csak a pálya vége felé tértem vissza hozzájuk, amikor már Yukival kiegészültem, és akkor a hármat egyszerre vágtam le.

Ennél sokkal egyszerűbb megoldás, ha kihasználod, hogy az ominózus szamuráj, mint ahogy nálad is, az egyik őrtársa eltűnése után elkalandozik kicsit a fix útvonaláról. Akkor kikerül mindenki más látómezejéből, és Mugen könnyen becserkészheti. De ahogy te sem, én sem gondoltam a pálya legelején még erre, Mugen pedig nem volt éppen a közelben. Aztán szívtam emiatt sokáig...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat