28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #12 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Az igazsághoz tartozik, hogy egy időt tök feleslegesen szüttyögtem el egy részén... de igen, mondtam én, hogy több lesz ez 15 percnél. (de valójában csak azért bénázok, hogy ne speedrunos 10 perces videóim legyenek, hanem szép hosszúak... )
Barthezz
Barthezz [54711]
Képes voltál még 55 percet elszórakozni ezzel a pályával?

Nah majd este otthon meglesem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GeryG
GeryG [2379]
Kérésed számomra parancs!
Barthezz
Barthezz [54711]
Rendben. És igen, elképzelhető, ha eddig sem ment ez a pálya.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GeryG
GeryG [2379]
In progress, csak tavasz van és feltorlódtak picit a dolgok. De a kövi napokban ennek is nekiesek végre. Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok...
Barthezz
Barthezz [54711]
GeryG: Mikor jön a következő rész? Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre. A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat