Egyébként nyilván az játszik közre nálad, hogy nem egyben darálod a játékot, így kiesel a gyakorlatból a nagy Resident Evil-özés közben.
Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet.
A következő pálya elég kemény lesz és nem csak a nehézség miatt, szóval így készülj.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"