Direkt írtam így, hogy annál nagyobb meglepetés legyen neki. 

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Jó, nem sorolnám a legnehezebbek közé sem persze, de azért én is el tudtam szöszmötölni rajta jó pár óráig. Mondjuk én több achievementet is megcsináltam, elrejtettem minden hullát természetesen, meg hasonlók.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
(de valójában csak azért bénázok, hogy ne speedrunos 10 perces videóim legyenek, hanem szép hosszúak...
)

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De a kövi napokban ennek is nekiesek végre.
Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok... 
Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre.
A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"