De hogy témába is vágjak, január 16.-án kezdtem a kettlebell-t heti két edzéssel és mellé elhagytam az esti zabálásokat, valamint a sütiket és csokit. Május elejére lekúszott több, mint 8 kiló. Kimondottan jól esik amúgy. Olyan izmok fájtak az elején, amiről nem is hittem, hogy létezik.

