28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Nekem is lemegy 2 kör (jéger+korsó sör) a szigeten kb. annyi idő alatt.

De hogy témába is vágjak, január 16.-án kezdtem a kettlebell-t heti két edzéssel és mellé elhagytam az esti zabálásokat, valamint a sütiket és csokit. Május elejére lekúszott több, mint 8 kiló. Kimondottan jól esik amúgy. Olyan izmok fájtak az elején, amiről nem is hittem, hogy létezik.
kopé
kopé [38449]
Kezd visszajönni a régi futóforma.

Oké sík terep, stb, de legalább alakul az idő. Még a végén visszakerülök Kazincbarcikán az első 40%ba.
2 kör a szigeten (10,7 km) - 54:40

Vissza

Fórumszabályzat