28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #21 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Bocs, itt még nincs Aikónak álcája, elfelejtettem. Szóval a leszólítás kiesik, de még így is nyilván könnyebb lenne egy hármas likvidálást végrehajtani, ha odavinnéd a többiekhez, és őt is beállítanád shadow mode-ba, aztán mondjuk hátulról lerohanni és letámadni az őrjáratot, amikor elfordulnak tőled.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
Csak az első negyedórát néztem egyelőre, de amilyen ötletes voltál az első videóban, ez itt most legalább annyi bénázással indul szerintem. És nem értem továbbra sem, Aikót miért nem viszed oda a többiekhez. Már az első videó után is írtam, és te magad is említed egy ponton, hogy talán ezt kéne, aztán mégsem. Pedig a hármas őrjáratok legegyszerűbb eltüntetési módja, ha Aikóval leszólítod őket, aztán ő leszúrja szemből a vezetőt, a másik kettő meg hátulról a másik két őrt. Amivel próbálkoztál sokáig: a csapda kihelyezése, plusz ráugrani szimultán a másik két őrre, elvileg szintén kivitelezhető lett volna, de sokkal több macera, igen nehéz pontosan időzíteni.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat