Most miért kellett szólnod? Tökre megnéztem volna, amikor meglepődik, hogy feleslegesen dolgozott egy csomót.
Mondjuk én nyilván kitakarítottam az egész pályát, de én tényleg élvezetből.
SPOILERLeszámítva az utolsó 5-6 szamurájt a tornyon, akik ráadásul úgy el vannak kerítve, hogy be se lehet menni hozzájuk, csak kicsalni lehetne őket esetleg valahogyan.
Egyébként abban is igazad volt persze a múltkor, hogy először kellett volna a kulcsért és az álcáért menni, mivel az álca birtokában a folytatás a kutak felé haladva sokkal könnyebb. De kiindulva abból, hogy Aikónak a másik elterelő képességét sem használja egyáltalán, GeryG-nek végül is mindegy... Pedig mondtam már ezt is többször, hogy a szalmakalapos őrök ellen a tüsszentőpor a leghatékonyabb módszer. Ennek ellenére még mindig kődobálással meg síppal meg Kumával próbálkozik folyamatosan...
Illetve, ezt mondjuk nem mondtam, de az sem túl szerencsés, hogy Takuma összes távcsöves lőszerét elpuffogtatta már a pálya elején. A pálya végén szerintem sokkal nagyobb hasznukat lehet venni. Szóval azt a két utolsót, amit még a pályán be lehet gyűjteni, jó lenne a kút utáni részre megőrizni. Legalábbis ha nem használta el már azokat is, a videót ugyanis én sem néztem még végig.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.