28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #22 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Igen, ez a 3 óra tiszta játékidő azért kissé már sok. Nem emlékszem, nálam mennyi volt végül, de sztem 2 - 2 és fél óra környékén megállt. Ebben persze nincs benne az elején elbaszott 1 órám.

A 2 és fél perces (!) speedrun rekord viszont brutális erre a pályára , nézd meg youtube-on, GeryG pedig, majd ha végigjátszotta.

GeryG-nek viszont én is nagyon javasolnám Aikot, tényleg sokkal, de sokkal könnyebb vele, a figyelemelterelése révén egy őr, vagy őrjárat mindig konstans kivonható a játékból. A tüsszentőport amúgy én sem sokat használtam, mert nagyon hamar visszanő a látótáv és egy részt így is belát folyamatosan. Kuma használata elég körülményes, így nálam is a kő és a síp volt a favorit.

Takuma lőszere nekem nem annyira kellett a végén, kettőt használtam talán, ebből egy volt az, ami nagyon sokat segített, még az elinduláskor.

Amúgy a két civil vízbefojtása miatt most jelzem, hogy csak azt a megoldást fogadjuk majd el GeryG-től, ha Noboru is hasonló halált hal.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Nincs harag természetesen, csak néha fáj nézni, hogy mennyit küzdesz feleslegesen.

De nagyon érdekes, hogy neked megint tökre más élményként jön le ez a pálya, mint nekünk. Te az elejét határozottan ügyesebben és gyorsabban oldottad meg, mint mi. Azóta viszont...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

GeryG
GeryG [2379]
Chill srácok.
Egyrészt nem takarítottam ki a másik kutat (asszem... ), másrészt fogom még használni a tüsszentőport is... csak épp nem a strawhatek ellen...

Az a jó ebben a játékban, hogy minden pályán minden szitura több megoldás van, a jelek szerint én szeretem szopatni magam, hogy mindig a legkörülményesebbet választom...
szbszig
szbszig [33649]
Most miért kellett szólnod? Tökre megnéztem volna, amikor meglepődik, hogy feleslegesen dolgozott egy csomót.

Mondjuk én nyilván kitakarítottam az egész pályát, de én tényleg élvezetből.

SPOILER
Leszámítva az utolsó 5-6 szamurájt a tornyon, akik ráadásul úgy el vannak kerítve, hogy be se lehet menni hozzájuk, csak kicsalni lehetne őket esetleg valahogyan.


Egyébként abban is igazad volt persze a múltkor, hogy először kellett volna a kulcsért és az álcáért menni, mivel az álca birtokában a folytatás a kutak felé haladva sokkal könnyebb. De kiindulva abból, hogy Aikónak a másik elterelő képességét sem használja egyáltalán, GeryG-nek végül is mindegy... Pedig mondtam már ezt is többször, hogy a szalmakalapos őrök ellen a tüsszentőpor a leghatékonyabb módszer. Ennek ellenére még mindig kődobálással meg síppal meg Kumával próbálkozik folyamatosan...

Illetve, ezt mondjuk nem mondtam, de az sem túl szerencsés, hogy Takuma összes távcsöves lőszerét elpuffogtatta már a pálya elején. A pálya végén szerintem sokkal nagyobb hasznukat lehet venni. Szóval azt a két utolsót, amit még a pályán be lehet gyűjteni, jó lenne a kút utáni részre megőrizni. Legalábbis ha nem használta el már azokat is, a videót ugyanis én sem néztem még végig.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Még nem néztem meg az új videot, de belepörgettem. Jól látom, hogy kitisztítod a másik kút előtti utat is? Mert így akkor tényleg hosszú menet lesz. Épp elég egy kúttal is vacakolni, hacsak nem arra hajtasz rá, hogy mindenkit kinyírj.

Ha a kulcs még mindig nincs meg, akkor további 2 videoval számolj még. Annyit elárulok, hogy nem lesz olyan egyszerűen és gyorsan vége a küldetésnek, mint azt előzetesen gondolná az ember. Lesz egy kis meglepi, ha átmentél a kúton.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat