28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

14 perc Uncharted: The Lost Legacy [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Nagy vélemény az a két mondatod, ami egy baromság ráadásul.

Hogy ne lenne rókabőr egy játék DLC-je? Ugyanaz a motor, irányítás és fizika! Éppen ezért naná hogy a terepjárók is úgy mozognak mint az alap játékban.

Itt azon lenne a hangsúly, hogy jön egy 6-8 órás kaland ezzel a király grafikával az eredeti készítőktől. De Te benyögöd ezt a teljesen negatív 2 mondatod! És még csodálod ha jön valaki más véleménnyel?

Levegőzzél egyet Te és utána a 3. hozzászólásodban már próbálj értelmesen érvelni, ha már idekeveredtél...


„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

raver126p
raver126p [2]
Raistlin666 : Menj ki közbe a szabad levegőre is, nem fog ártani. A dlc-k meg sok esetben pont a rókabőrről szólnak, érzésem szerint itt is. Emberek vagyunk eltérhet a véleményünk, nem?

raver

Vissza

Fórumszabályzat