Hogy ne lenne rókabőr egy játék DLC-je? Ugyanaz a motor, irányítás és fizika! Éppen ezért naná hogy a terepjárók is úgy mozognak mint az alap játékban.
Itt azon lenne a hangsúly, hogy jön egy 6-8 órás kaland ezzel a király grafikával az eredeti készítőktől. De Te benyögöd ezt a teljesen negatív 2 mondatod! És még csodálod ha jön valaki más véleménnyel?
Levegőzzél egyet Te és utána a 3. hozzászólásodban már próbálj értelmesen érvelni, ha már idekeveredtél...
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”