28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Grat!

Én 1,5 hónapig voltam most betegen, kb. 6 kiló izmot veszítettem egyből, oda a 4 hónap kettlebell is...a zsír meg szépen kúszik vissza. októberig nem is edzhetek meg semmi fizikai megerőltetés, nem emelhetek súlyt. Elég tré.
Germinator
Germinator [29908]
Csak valahol meg akartam erről emlékezni, hogy a ma reggeli súlymérésem alapján mára fogytam 15 kilót március 12 óta, amióta a fogyókúrám elkezdtem... sok hullámvölggyel, sokszoros befuccsolással majd fogyókúra-reboottal ezalatt a majdnem 5 hónap alatt. És még nincs a vége! De azért most örülök, hogy idáig kibírtam.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat