Én 1,5 hónapig voltam most betegen, kb. 6 kiló izmot veszítettem egyből, oda a 4 hónap kettlebell is...a zsír meg szépen kúszik vissza. októberig nem is edzhetek meg semmi fizikai megerőltetés, nem emelhetek súlyt. Elég tré.

Fórum » Nem számítástechnikai témák

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.