28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steamen a Black Day korai változata [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
Hát, vészmadár vagyok, de nem jósolok nagy jövőt neki. Nagyjából a Wildlands ,Rainbow Six és Splinter Cell világ határmezsgyéjére tudom elhelyezni a látottakat. Meg úgy 2007-be a grafikát. De komolyan, a R6 Vegas2 lehet szebb, mint ez. Valahogy az egésznek a hangulatán érezni lehet, hogy ez nem az élmezőnybe tartozik. Ettől még lehet tisztes iparosmunka. De - ne legyen igazam - el fog veszni a rengetegben.

Vissza

Fórumszabályzat