Tegnap be akartam jelentkezni, de nem tudok, sem email címmel, sem ID-vel.
Annyi a bajom, hogy nem tudom melyik email címmel vagyok regisztrálva az Originhez kettő közül, de jelszó visszaállításhoz sem kaptam semmilyen emailt egyik lehetséges mail címemre se, pedig A vagy B a cím.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
