28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Trufa
Trufa [529]
Nekem megy.

i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64

GustyX
GustyX [7048]
Origin másnak véletlen nem szarakodik?
Tegnap be akartam jelentkezni, de nem tudok, sem email címmel, sem ID-vel.
Annyi a bajom, hogy nem tudom melyik email címmel vagyok regisztrálva az Originhez kettő közül, de jelszó visszaállításhoz sem kaptam semmilyen emailt egyik lehetséges mail címemre se, pedig A vagy B a cím.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat