28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

phantommy
phantommy [197]
Sziasztok!

Nagyon sok játék nem indul letöltés után. Kikapcs-bekapcs, offline mód, újrainstallálás: semmi sem segít. Legtöbb esetben hibaüzenet sem jön (mint párszor, hogy dll hiányzik, vagy az exe fájlt letörlődik). Indítanám a játékot, kiírja, hogy fut..., aztán semmi.

Ami tök új, ezt írtam az Eurotruck Simulator 2-nél, hogy ott a legutóbbi DLC (Viva la France) nem indult, holott korábbi DLC-k elindultak. Újrainstalláltam az egészet, akkor sem jelent meg a francia DLC.

Mondjuk a dobozos Van Helsing sem indult, vagyis nemcsak Steam-es játékoknál van bajom.

Mi lehet a hiba? Mit lehet tenni szerintetek?!

Vissza

Fórumszabályzat