http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Steam
Én személy szerint letörölném mindenestül a steamet, steames játékokat és újraraknék mindent. Persze ha nem kell sok mindent ismételten letölteni és gyors/vagy gyors interneted van.
Szia! Nagyon köszi! A felhasználónevem nem tartalmaz ékezetet, sem spéci karaktert. De..., hoppácska! A Program Files (x86)-ban van a Steam. Ez lehet a baj.
Mit csináljak? Hogy kell átpakolni a Steam-et máshová? Hogyan érinti ez az épp játszott játékokat?
Újra kérdezni csak 10 nap után tudok. Külföldön élek és csak VPN-nel tudok belépni a fórumba (más VPN-jét használom, csak ez működik, stb, stb... hosszú), viszont fórum szövegeket olvasni anélkül is tudok, csak kérdezni nem. Köszi.
Mit csináljak? Hogy kell átpakolni a Steam-et máshová? Hogyan érinti ez az épp játszott játékokat?
Újra kérdezni csak 10 nap után tudok. Külföldön élek és csak VPN-nel tudok belépni a fórumba (más VPN-jét használom, csak ez működik, stb, stb... hosszú), viszont fórum szövegeket olvasni anélkül is tudok, csak kérdezni nem. Köszi.
Hova van telepítve a Steam? Ugye nem a Program Files mappába? A felhasználóneved ugye nem tartalmaz ékezetet vagy más speciális karaktert?
Ha a fentiek egyike sem igaz rád, akkor a jelek szerint valami komolyabb rendszerproblémád lehet. Egy Windows újratelepítés lehet a legegyszerűbb megoldás a számodra, mivel nagyon kevés infó van a pontos hibáról.
Ha a fentiek egyike sem igaz rád, akkor a jelek szerint valami komolyabb rendszerproblémád lehet. Egy Windows újratelepítés lehet a legegyszerűbb megoldás a számodra, mivel nagyon kevés infó van a pontos hibáról.
Sziasztok!
Nagyon sok játék nem indul letöltés után. Kikapcs-bekapcs, offline mód, újrainstallálás: semmi sem segít. Legtöbb esetben hibaüzenet sem jön (mint párszor, hogy dll hiányzik, vagy az exe fájlt letörlődik). Indítanám a játékot, kiírja, hogy fut..., aztán semmi.
Ami tök új, ezt írtam az Eurotruck Simulator 2-nél, hogy ott a legutóbbi DLC (Viva la France) nem indult, holott korábbi DLC-k elindultak. Újrainstalláltam az egészet, akkor sem jelent meg a francia DLC.
Mondjuk a dobozos Van Helsing sem indult, vagyis nemcsak Steam-es játékoknál van bajom.
Mi lehet a hiba? Mit lehet tenni szerintetek?!
Nagyon sok játék nem indul letöltés után. Kikapcs-bekapcs, offline mód, újrainstallálás: semmi sem segít. Legtöbb esetben hibaüzenet sem jön (mint párszor, hogy dll hiányzik, vagy az exe fájlt letörlődik). Indítanám a játékot, kiírja, hogy fut..., aztán semmi.
Ami tök új, ezt írtam az Eurotruck Simulator 2-nél, hogy ott a legutóbbi DLC (Viva la France) nem indult, holott korábbi DLC-k elindultak. Újrainstalláltam az egészet, akkor sem jelent meg a francia DLC.
Mondjuk a dobozos Van Helsing sem indult, vagyis nemcsak Steam-es játékoknál van bajom.
Mi lehet a hiba? Mit lehet tenni szerintetek?!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
