28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Sityi
Sityi [1641]
@phantommy:
Ha a Fájlkezelőben ki vannak kapcsolva a kiterjesztések (helytelenül), akkor igen, elvileg az lesz az. A játékmentéseid általában máshol vannak, de amik itt (leginkább a userdata mappában) vannak, azok is túlélik.

@Dilizs:
Ha csak 1 meghajtója és azon 1 partíciója van, akkor mégis hová máshová rakná? Ma már szétpartícionálni szerintem nagyon nem éri meg, mert többet szívhat vele az ember, mint amennyit nyer (gondolok itt elsősorban a WinSxS mappa fantasztikus hízékonyságára).

Vissza

Fórumszabályzat