28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

faba3
faba3 [683]
csa

!!!GAMMA RAY - Heaven or Hell!!!
GAMMA RAY - Razorblade sigh
GAMMA RAY - Heavy Metal Universe
GAMMA RAY - Anywhere in the Galaxy

http://truemetal.org/metalwallpaper/images/noworldorder.jpg

csa

Óvakodj a türelmes ember haragjától. (John Dryden)

Vissza

Fórumszabályzat