28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

MaYDaN
MaYDaN [1329]
Akarom írni Metallica . Ja és a kedvenc számaim: Enter Sandman, One, For Whom The Bell Tolls, de a többi is jó.

Jurszelf Headquarters: http://jurszelf.atw.hu

Vissza

Fórumszabályzat