. Ja és a kedvenc számaim: Enter Sandman, One, For Whom The Bell Tolls, de a többi is jó.Jurszelf Headquarters: http://jurszelf.atw.hu
. Ja és a kedvenc számaim: Enter Sandman, One, For Whom The Bell Tolls, de a többi is jó.Jurszelf Headquarters: http://jurszelf.atw.hu