28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
A kamera mindig többet tud, mint a kijelző, ui. általában a kamera max 640x480(VGA) felbontást tud, a mobilkijelzők pedig ezt meg sem közelítik.
Sőt a T300-as kameráján van zoom is. Igaz nem valami nagy.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

FOxygene
FOxygene [3275]
Hé má ne má ne,lehet hogy a t-300 as kamerája többet tud mint a kijelző hoppá!
ezt nézd meg Eric:

http://ukdigitalcameras.safeshopper.com/48/422.htm

Ha ez igaz akkor,ki a túrót érdekel a kijelző......amúgy is tetszik a formája.

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat