28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megérkezett a Divininty: Original Sin II – Order & Magic [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

weeno
weeno [3]
@GeryG Szerintem egyedül is több mint élvezhető. Nyilván hozzáad az élményhez, a közös rácsodálkozás discord voice szobában, hogy "Hogy miiiiii????", de összességében a sztori és a félig-meddig open-world jelleg elviszi a hátán az egész mutatványt. Képzeld el a witcher 3 összetettségét más köntösben, más grafikával, más harcrendszerrel. Aki azt élvezi single-ben, az ezt is fogja. Nálam mindenképpen TOP 3-ban van a játék - és nem csak a maga nemében -, pedig húszonpár éve aktívan megy a géming.

Vissza

Fórumszabályzat