28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
Most akkor az vagy nem?
Hogy jöhetnek rá?
nehogymár valamiféle nyilvántartás legyen a készülékekről,és azok még valami azonosítójelet is sugároznak a központ felé.
Azért azt nemhinném hogy erre bárki rá is jöhet.
A garancia az tényleg húzós.Csak emiatt veszem inkább a Vodást.

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat