Hogy jöhetnek rá?
nehogymár valamiféle nyilvántartás legyen a készülékekről,és azok még valami azonosítójelet is sugároznak a központ felé.
Azért azt nemhinném hogy erre bárki rá is jöhet.
A garancia az tényleg húzós.Csak emiatt veszem inkább a Vodást.
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
