28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Az, hogy te másik kártyával is szeretnéd használni, az nem bűncselekmény(szándék)
Ha függetleníted, az már az(cselekedet).

Ilyennel általában nem az egyszeri júzerek buknak meg, hanem a függetlenítést "iparszerűen" űzők. Na meg ha esetleg rajtuk keresztül...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

FOxygene
FOxygene [3275]
Most akkor az vagy nem?
Hogy jöhetnek rá?
nehogymár valamiféle nyilvántartás legyen a készülékekről,és azok még valami azonosítójelet is sugároznak a központ felé.
Azért azt nemhinném hogy erre bárki rá is jöhet.
A garancia az tényleg húzós.Csak emiatt veszem inkább a Vodást.

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat