28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Én is pár napja néztem meg ajánlásra, a zene is jó lett, de a műsor is meglepően szórakoztató, ajánlom mindenkinek

I wish I could have known about the view from halfway down

quervo
quervo [2161]
Keresztbe-hosszába hányok a magyar könnyűzenétől, ezért nem is cuppantam rá az amúgy rendkívül ötletes Dalfutár c. sorozatra, de most hirtelen pár underground metál/rock szcénabeli ismerősöm kezdett el kommentelgetni a legújabb rész kapcsán megjelenő bejegyzésekre.

Aki türelmetlenebb, az meghallgathatja itt a kész dalt, akinek van 50 perce, annak ajánlom a teljes adást, erre tessék.

Elvileg két részes egy ilyen cucc, az első részben magukkal az emberekkel lehet megismerkedni, meg talán a dal születésébe lehet betekinteni, de én azt annyira nem találom érdekesnek, háttérinfónak jó, de a lényegi dolgok a stúdióban történnek.

Aki nem hallotta, hogy mi történik, annak javaslom, hogy ne lője le a poént, és ne olvassa el a kommenteket a videó alatt.

Vissza

Fórumszabályzat