Keresztbe-hosszába hányok a magyar könnyűzenétől, ezért nem is cuppantam rá az amúgy rendkívül ötletes Dalfutár c. sorozatra, de most hirtelen pár underground metál/rock szcénabeli ismerősöm kezdett el kommentelgetni a legújabb rész kapcsán megjelenő bejegyzésekre.
Aki türelmetlenebb, az meghallgathatja
itt a kész dalt, akinek van 50 perce, annak ajánlom a teljes adást,
erre tessék.
Elvileg két részes egy ilyen cucc, az első részben magukkal az emberekkel lehet megismerkedni, meg talán a dal születésébe lehet betekinteni, de én azt annyira nem találom érdekesnek, háttérinfónak jó, de a lényegi dolgok a stúdióban történnek.
Aki nem hallotta, hogy mi történik, annak javaslom, hogy ne lője le a poént, és ne olvassa el a kommenteket a videó alatt.