28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Amiatt vettem meg a Logitech controllert. Ami meg is rohadt valamelyik dobozban szerintem.
GustyX
GustyX [7048]
Én anno imádtam a DMC4-et, rengeteget toltam (amit ma nem tudnék, mert hiányzik valami...). Most is imádnám, azonban...basszák meg, hogy egy külön dash/dodge/evade/oldalrabukfenc gomb nincs a játékban. És az 5-ben sincs. A DmC-ben legalább van!!! Viszont egy push/pullhoz nyomni kell egyszerre 2+ gombot is. Nem jön be az ottani irányítás.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Peace
Peace [28898]
Hmm...nem tudom mennyire tetszene. Mindenki dicsérte, de videók alapján nagyon nem az én világom. Megvan PS-en. Lehet egyszer majd meglesem, ha már tényleg nem lesz semmi más...
david139
david139 [18716]
Dmc 5 20 euro, bezsákoltam (lunar new year sale)

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat