28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Youtube



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Én fixen igen, telefonon/tableten pl. 360p-ben indul minden videó, de fel lehet rakni akármeddig. Csak minden alkalommal manuálisan kell. Gépen nem néztem. De ott a nagyobb kijelző miatt kevesebb értelme is van, úgyis mindenki felrakja, ha fosul néz ki.

I wish I could have known about the view from halfway down

szbszig
szbszig [33649]
Én még nem találkoztam vele. Viszont azt olvastam, hogy mivel ugye a rengeteg távmunka meg távoktatás miatt a hálózat leterheltsége most nagyobb, ezért a YouTube bejelentette, hogy a videókat egy ideig alacsonyabb felbontásban játsszák majd le. Na, ebből sem tapasztaltam egyelőre semmit. Még annyit sem, hogy a videók esetleg alapértelmezettként nem a legmagasabb felbontásban indulnának, hanem manuálisan kéne feljebb tekerni minden egyes alkalommal.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

quervo
quervo [2161]
Győrfi csak az én AdBlockomat üti át?

Vissza

Fórumszabályzat