"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Mobilok, okostelefonok és tabletek
Igen, utóbbit ezért nem is próbáltam, mert a vélemények alapján nagyon bugosak és/vagy szívják az akksit. Akkor hát ez van. A szomorú persze az benne, hogy mivel töltés közben van AoD, így most nagyon látszik, hogy tudná ezt a telefon, csak direkt kihagyták (ahogy a LED hiánya és a gyengébb hangzás is ennek tudható be), nehogy véletlenül helyettesíteni tudja az S szériát és költsön rá a vásárló plusz 100 / 150 ezret, hogy azokat a funkciókat is tudja telefon, amikre amúgy az A széria is képes lenen lenne gond nélkül. A hardwer adott hozzá bennük.
A sötét módot nem tudom bekapcsolni, mert azt írja, kapcsoljam be a helyzetmeghatározást... de hát be van. Gépeléskor a szójavaslatok is egy kalap sz@r, szóval néha visszasírom a Sony Z1c-met, de mivel ez a Samsung ingyen volt (céges), azért a nagy képernyő kárpótol.
Tudtommal az A50-től kezdődik az AoD támogatás, szerintem hiába keressük. Próbáltam 3rd party appokkal, de nem az igazi.
Tudtommal az A50-től kezdődik az AoD támogatás, szerintem hiába keressük. Próbáltam 3rd party appokkal, de nem az igazi.
i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64
Erre gondoltam én is, de megpróbálkoztam azért itt is, hátha tud valaki ilyesmiről, vagy esetleg egy linket a konkrét frissítéshez, ami olyasmi felsorolást tartalmazna, mint játékok esetén a patch notes (ha egyáltalán létezik ilyen a telefonok gyári op.rendszer frissítéséhez, a Samsung oldalon ilyet nem találtam, csak a frissítés bejelentését és pár rövid infot). E-mailt fogok sztem nekik írni, így lesz ideje az adott ügyintézőnk utánajárni, vagy továbbítani a megfelelő személyhez.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Szerintem erre a leggyorsabban úgy kapsz választ, ha felhívod a Samsung ügyfélszolgálatot. Ha instant nem is tudják a választ, vissza fognak hívni, amint a belső mobilos szakembertől megtudják a választ.
A Helyzetben nem járt sikerrel, így mégis inkább ide írom a kérdést, itt több hozzáértő olvashatja:
Szóval kb. egy hete frissült a Galaxy A40-em és megkaptuk rá az Android 10-et. Ezután vettem észre, hogy töltés közben folyamatosan megjelenítette a kijelzőn, hogy hány százalékon van. Így rögtön az ugrott be, hogy lehetséges, hogy az Android 10-el aktiválták a telefonon az AOD-t. Normál esetben azonban sötét a kijelző, ha nem használom. Végignéztem a frissült beállítások menüt, volt több új elem is, de nem találtam sehol az AOD konfigurálását, pedig azonnal bekapcsoltam volna az órát és az állapotjelzőt, ami tökéletesen kiváltaná a LED hiányát. Lehetséges, hogy csak ezt a minimálisat kaptuk meg, hogy töltés közben folyamatosan láthatom a töltöttséget, vagy be tudom valahogy kapcsolni a teljesértékű AOD-t? Tudom, hogy vannak erre appok, de eléggé óva intenek tőle, hogy olyan telefonon próbálkozzunk vele, aminek a szoftvere alapból nem támogatja ezt. De ha gyárilag megkapom rá, akkor nyilván azonnal élnék vele és bekapcsolnám.
Szóval kb. egy hete frissült a Galaxy A40-em és megkaptuk rá az Android 10-et. Ezután vettem észre, hogy töltés közben folyamatosan megjelenítette a kijelzőn, hogy hány százalékon van. Így rögtön az ugrott be, hogy lehetséges, hogy az Android 10-el aktiválták a telefonon az AOD-t. Normál esetben azonban sötét a kijelző, ha nem használom. Végignéztem a frissült beállítások menüt, volt több új elem is, de nem találtam sehol az AOD konfigurálását, pedig azonnal bekapcsoltam volna az órát és az állapotjelzőt, ami tökéletesen kiváltaná a LED hiányát. Lehetséges, hogy csak ezt a minimálisat kaptuk meg, hogy töltés közben folyamatosan láthatom a töltöttséget, vagy be tudom valahogy kapcsolni a teljesértékű AOD-t? Tudom, hogy vannak erre appok, de eléggé óva intenek tőle, hogy olyan telefonon próbálkozzunk vele, aminek a szoftvere alapból nem támogatja ezt. De ha gyárilag megkapom rá, akkor nyilván azonnal élnék vele és bekapcsolnám.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
